Co to jest Sensor Hipokratesa?

Stawiając na innowacyjne technologie medyczne, opracowaliśmy i opatentowaliśmy system wykrywania wad postawy człowieka. Niewielkie urządzenie, kształtem i rozmiarem przypominające kamerę, w zaledwie kilka sekund podaje informacje o wykrytych wadach postawy człowieka.

„Sensor Hipokratesa”, bo tak nazywa się skonstruowane przez nas urządzenie, umożliwia bezinwazyjne skierowanie wiązek promieni podczerwonych na łopatki, biodra, kolana i kostki człowieka, po to, by porównać pomiar z właściwymi parametrami postawy. Analiza i przetworzenie zebranych danych umożliwia lekarzowi błyskawiczne rozpoznania wad i przyspiesza postawienie diagnozy oraz podjęcie właściwego leczenia i rehabilitacji.

„Sensor Hipokratesa” znajduje zastosowanie w gabinetach medycznych, szkołach oraz zakładach pracy. Szybka i dokładna diagnostyka umożliwia przebadania pacjentów, uczniów i pracowników w krótkim odstępie czasu. Wbudowana pamięć zachowuje diagnozę i pozwala porównać wynik.

Najogólniej można powiedzieć, że jest to najnowocześniejsze urządzenie, które skanuje ciało dziecka w celu wykrycia wad postawy.

Jak przebiega badanie?

• Bezinwazyjnie
  • Bezdotykowo
  • Bezstresowo

…dla Twojego dziecka

Co ważne, badanie Sensorem Hipokratesa jest bezdotykowe i nieinwazyjne. Odbywa się pod nadzorem dyplomowanego fizjoterapeuty oraz operatora sensora, a wynik rodzice otrzymują zaraz po zakończeniu badania.

Urządzenie to jako jedyne potrafi zmierzyć postęp dziecka w korygowaniu wady.

Wideo

ulotka.pdf